strona głowna strona główna           mapa stronymapa strony           kontaktkontakt

Home : O firmie :  Oferta  : Współpraca : Do pobrania : Kontakt

Partnerzy

Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia

O Firmie

Od wielu lat jesteśmy wiodącą w regionie firmą zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiło iż zaufały nam... więcej...

Regionalne Biuro Ubezpieczeń
Ekspert Grupy Concordia

www.krasnodebski.net

ul. Pusta 5/9
08-110 Siedlce
tel./fax 25 644 95 47
tel. kom. 604 977 725

Dlaczego to takie ważne?


Dobra firma to nie tylko sprawnie funkcjonujące działy przynoszące duże dochody. A co w przypadku nieszczęślowych wypadków? Nie pozwól abyś stracił swój dorobek - skorzystaj z systemu ubezpieczeń dla firm

Ubezpieczenia firm: OC

Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność cywilną osób objętych ubezpieczeniem za szkody w mieniu lub na osobie wyrządzone osobom trzecim w związku z: posiadaniem i użytkowaniem nieruchomości oraz maszyn, urządzeń i instalacji wszelkiego typu, prowadzeniem działalności gospodarczej, wprowadzeniem rzeczy do obrotu.

Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o 23 klauzule dodatkowe, w zależności od specyfiki prowadzonej działalności i potrzeb klienta. Oferujemy również szeroki wachlarz specjalistycznych klauzul rozszerzających odpowiedzialność cywilną przedsiębiorcy za rzecz wprowadzoną do obrotu. Możliwe jest również rozszerzenie odpowiedzialności klienta o klauzulę maszynową zapewniającą ochronę ubezpieczeniową w związku ze szkodami w produktach, poniesionymi przez użytkownika maszyn wyprodukowanych, naprawionych, dostarczonych lub konserwowanych przez ubezpieczającego.

W produkcie Concordia Profit wprowadziliśmy również nowe klauzule, nie występujące w dotychczasowej ofercie naszej Firmy takie jak klauzula: reprezentantów, czystych strat finansowych, szkód wynikłych z działania środków wybuchowych, młotów pneumatycznych lub kafarów, szkód wynikłych z przeniesienia chorób zakaźnych, zagranicznych podróży służbowych.

Home    :    O firmie    :    Oferta    :    Współpraca    :    Do pobrania    :    Kontakt

Copyright © krasnodebski.net - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum