strona głowna strona główna           mapa stronymapa strony           kontaktkontakt

Home : O firmie :  Oferta  : Współpraca : Do pobrania : Kontakt

Partnerzy

Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia

O Firmie

Od wielu lat jesteśmy wiodącą w regionie firmą zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiło iż zaufały nam... więcej...

Regionalne Biuro Ubezpieczeń
Ekspert Grupy Concordia

www.krasnodebski.net

ul. Pusta 5/9
08-110 Siedlce
tel./fax 25 644 95 47
tel. kom. 604 977 725

Jakie korzyści płyną z zawierania ubezpieczeń pakietowych?

Dzięku zawarciu więcej niż jednego ubezpieczenia w pakietach Concordia PROFIT oszczędzasz na prawdę dużo. Im więcej ubezpieczeń zawierasz tym ceny poszczególnych stają się niższe.

Ubezpieczenia firm: Pakiety ubezpieczeń

Pakiet Concordia PROFIT

Concordia PROFIT to oferta ubezpieczeń majątkowych dla firm, która łączy w sobie najlepsze cechy pakietu oraz indywidualnych ryzyk połączonych w rozwiązania systemowe.

Jest to propozycja dla małych, średnich i dużych firm. Cechuje się zróżnicowanym zakresem ubezpieczenia, zniżkami za wielkość ubezpieczanego majątku, przejrzystością OWU, brakiem ograniczeń wartości mienia i przychodu z działalności. Concordia PROFIT składa się z 10 niezależnych modułów: ogień, kradzież, odpowiedzialność cywilną, szyby, elektronika, cargo krajowe, cargo międzynarodowe, maszyny od uszkodzeń, maszyny elektryczne, utrata zysku. System Concordia PROFIT oparty jest na jednej polisie, w skład której wchodzą jedynie ryzyka wybierane przez ubezpieczającego się przedsiębiorcę. Dzięki temu zabiegowi nie musi on płacić składki za ryzyka na które ze względu na specyfikę jego działalności nie będzie narażony a za które w przypadku wymaganego pakietu ryzyk mógłby zapłacić. Istnieje również możliwość w najistotniejszych dla przedsiębiorcy ryzykach (np. ogień czy elektronika) rozszerzenia zakresu ubezpieczenia nawet o kilkanaście klauzul dodatkowych.

Concordia PROFIT - system 10 modułów:

Home    :    O firmie    :    Oferta    :    Współpraca    :    Do pobrania    :    Kontakt

Copyright © krasnodebski.net - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum