strona głowna strona główna           mapa stronymapa strony           kontaktkontakt

Home : O firmie :  Oferta  : Współpraca : Do pobrania : Kontakt

Partnerzy

Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia

O Firmie

Od wielu lat jesteśmy wiodącą w regionie firmą zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiło iż zaufały nam... więcej...

Regionalne Biuro Ubezpieczeń
Ekspert Grupy Concordia

www.krasnodebski.net

ul. Pusta 5/9
08-110 Siedlce
tel./fax 25 644 95 47
tel. kom. 604 977 725

Dlaczego to takie ważne?


Ubezpieczenia komunikacyjne zapewniają odszkodowanie za uszkodzenie lub utratę pojazdu oraz za szkody powstałe w związku z ruchem ubezpieczonego pojazdu.

Ubezpieczenie komunikacyjne: Ochrona prawna

Euroadwokat Komunikacja / Euroadwokat Auto

Euroadwokat Komunikacja jest korzystną i najbogatszą formą ubezpieczenia ochrony prawnej w zakresie związanym z komunikacją, przeznaczoną dla każdego, kto posiada własny samochód lub inny pojazd mechaniczny. Ochrona prawna obejmuje sprawy związane z ruchem drogowym i ubezpieczonym pojazdem.

Kierując się naszymi wieloletnimi doświadczeniami proponujemy uzupełnienie ubezpieczenia ochrony prawnej w ruchu drogowym o ochronę prawną podróżnych (pasażerów) dla Państwa małżonka i niepełnoletnich dzieci oraz ochronę prawną w ruchu drogowym dla pełnoletnich dzieci, aby tym samym osoby te także objęte zostały w większym stopniu ochroną ubezpieczeniową, przede wszystkim jako pasażerowie i kierowcy obcych pojazdów.

W ramach niniejszego ubezpieczenia ubezpieczone są wszystkie pojazdy mechaniczne zarejestrowane na nazwisko ubezpieczającego. Ubezpieczający objęty jest też ochroną prawną kierowców jako kierowca innych pojazdów mechanicznych (np. motocykl kolegi, ciężarówka pracodawcy, samochód z wypożyczalni).

Jeżeli oprócz ubezpieczonego pojazdu ubezpieczający posiada inne pojazdy, które nie mają zostać objęte ubezpieczeniem, albo też dany pojazd nie jest zarejestrowany na ubezpieczającego (np. leasing), zamiast ubezpieczenia ochrony prawnej w ruchu drogowym zalecamy zawarcie ubezpieczenia Euroadwokat Auto. Ochrona ubezpieczeniowa dotyczy wtedy konkretnego pojazdu, którego numery rejestracyjne podano we wniosku. Pojazd ten nie musi być zarejestrowany na ubezpieczającego.

Kto jest ubezpieczony?

kilka przykładów, w jakich sytuacjach przydaje się nasze ubezpieczenie

Prawa i obowiązki osób objętych ubezpieczeniem ustalone są na podstawie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia Euroadwokat.
Chętnie udzielimy Państwu szerszych informacji i wyjaśnień.

Home    :    O firmie    :    Oferta    :    Współpraca    :    Do pobrania    :    Kontakt

Copyright © krasnodebski.net - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum