strona głowna strona główna           mapa stronymapa strony           kontaktkontakt

Home : O firmie :  Oferta  : Współpraca : Do pobrania : Kontakt

Partnerzy

Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia Grupa Concordia TU Allianz PTU Ergo Hestia

O Firmie

Od wielu lat jesteśmy wiodącą w regionie firmą zajmującą się sprzedażą ubezpieczeń. Nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiło iż zaufały nam... więcej...

Regionalne Biuro Ubezpieczeń
Ekspert Grupy Concordia

www.krasnodebski.net

ul. Pusta 5/9
08-110 Siedlce
tel./fax 25 644 95 47
tel. kom. 604 977 725

Dlaczego warto nam zaufać?


Nasze biuro ubezpieczeń jako lider w ubezpieczeniach rolnych w regionie spełnia ścisłe wymogi ustawowe, co pozwala na oferowanie polskiemu rolnikowi pewnej i sprawdzonej ochrony ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenia upraw dotowanych

Co ubezpieczamy?

Ubezpieczeniem mogą być objęte uprawy zbóż, kukurydzy, rzepaku, rzepiku, ziemniaków lub buraków cukrowych oraz zwierząt takich jak bydło, świnie, owce, kozy i konie.

Od czego ubezpieczamy?

Ubezpieczenie upraw rolnych - ubezpieczenie obejmuje ubytki ilościowe w plonie głównym roślin uprawnych, bezpośrednio powstałe w wyniku ryzyk: huraganu; powodzi; deszczu nawalnego; gradu; pioruna; lawiny; obsunięcia się ziemi; suszy; ujemnych skutków przezimowania; przymrozków wiosennych.

Ubezpieczenie zwierząt gospodarskich - zwierzęta określone w umowie są ubezpieczone od szkód powstałych wskutek: huraganu, powodzi, deszczu nawalnego, gradu, pioruna, obsunięcia się ziemi, lawiny, uboju z konieczności.

Jak działa ubezpieczenie?

Ogólne warunki ubezpieczenia upraw rolnych z dopłatą budżetu państwa zakładają odpowiedzialność przy szkodach już od 10% ubytku w plonie (w szkodach spowodowanych suszą od 25% ubytku w plonie). Dodatkowo potrącany jest udział własny w wysokości 10%.

Istnieje możliwość wykupienia specjalnych klauzul szczególnych w odniesieniu do ryzyka gradu oraz przymrozków wiosennych. W przypadku wykupienia klazuli szczególnej w ryzyku gradu oraz przymrozków wiosennych odpowiadamy już od 8% ubytku w plonie, a udział własny w tych szkodach zostaje zniesiony dla szkód częściowych.

Zalety ubezpieczenia z dopłatami

Home    :    O firmie    :    Oferta    :    Współpraca    :    Do pobrania    :    Kontakt

Copyright © krasnodebski.net - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum